HAKKIMIZDA


 

Mavi Pembe Anaokulumuz, Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı olup 13 yıllık tecrübesiyle sizlerle birliktedir. 

 

Her geçen gün bir yeniliğin eklendiği, her gün yeni bir bilginin hafızalara yerleştiği, sevginin ve iletişimin her gün biraz daha öneminin arttığı sosyal yaşamımızda, biz de bu yeniliklerinin peşinden sürüklenen, sevginin ve güvenin tartışmasız en geçerli kavramlar olduğunu benimseyen ve kendi kendine yeten, sağlıklı düşünen, sevgi dolu bireyler yetiştirmek amacıyla kurulmuş ve bu amacı devam ettiren bir anaokuluyuz.


Geleceğe hazırlanmak sevgi ister, emek ister, özen ister. Bizler eğitimciler olarak saygı ve sevgi ortamında, kaliteli eğitim ve öğretim olanakları sunarak yarınlarımıza özen gösteriyor, öğrencilerimizin hayata ilk hazırlanış dönemi olan okulumuzda hep beraber mutlu ve başarılı yarınlar için inançla çalışıyoruz.


Mavi Pembe Anaokulu olarak eğitim programımızı öncelikle çocuklarımızın mutluluğu ve sevgi dolu bir eğitim ortamında yetişmeleri için oluşturuyoruz. Bunu yaparken de onların tüm gelişim alanlarını destekleyen farklı eğitim modellerinden yararlanıyoruz. Bu anlamda eğitim programımız M.E.B.’in belirlediği okul öncesi eğitim programını temel alan ancak gelişen eğitim dünyasındaki yenilikleri de takip ederek hazırlanmıştır.